corona update 20

    Betreft : Corona update 2.0   Katholiek Onderwijs Vlaanderen besliste gisterenavond om de lessen ook in het kleuteronderwijs te schorsen.   Concreet betekent dit dat onze school gesloten is tot na de paasvakantie   ·         we  voorzien noodopvang in de week voor de paasvakantie enkel voor mensen met  essentiële beroepen                                                                                             Verplicht aanmelden voor noodopvang via: directeur@franciscusschool.be  ·         uren noodopvang: 8.10u tot 15.30u (woensdag tot 12u)               ·         rapport op 1 april: jullie ontvangen het rapport via mail zodat het geplande oudercontact online kan doorgaan. Na de paasvakantie ontvangen jullie het papieren rapport.      

Gepubliceerd: 

2 maanden 3 weken geleden

Bron url: